Ми переїжджаємо на новий сайт: cheesecakekyiv.com
Зробіть смачний вибір нижче
.
Ми переїжджаємо на новий сайт: cheesecakekyiv.com

0

 

Про нас

Один з бонусів нашої роботи - це бути частиною ваших свят! З'єднувати тих, хто дорогий і близький навіть крізь країни і відстані. Бути тією смакотою, якою приємно поділитися з рідними і друзями! Ми з радістю сповідуємо індивідуальний підхід, тому що знаємо важливість дрібниць в житті.

У всіх словах, які ви благаєте написати на листівці, торті або передати особисто. В дбайливо обраному чізкейку. У тому, що ви благаєте організувати доставку раніше, тому, що іменинник не їсть солодке після обіду.

Дякуємо, що вибираєте чізкейк для вираження своїх почуттів і прояви турботи! Ми раді скорочувати дистанції і передавати любов крізь відстані! Раді готувати справжні чізкейки для вираження справжніх почуттів!

 

Кондитерська в Києві №1

Щоб запропонувати вам найбільший асортимент чізкейків в Україні, наша кондитерська в Києві зібрала команду закоханих в свою справу професіоналів. Мережа європейських кондитерських «Реприза», мережа кав'ярень «Шоколадниця», кондитерська «Paradis», компанія «Royal Catering Service» – ось відомі кондитерські Києва, в яких отримали досвід наші майстри.

Загальний досвід роботи наших кондитерів перевищує 65 років. Професіоналізм, багатий досвід і використання оригінальних технологій дозволяють нам готувати не просто смачні кондитерські вироби, а справжні шедеври.

 

Кондитерські вироби від компанії Чізкейк 

Ми відповідаємо за бездоганну якість кожного чізкейку. Всі наші чизкейки випікаються тільки з натуральних продуктів найвищої якості, таких як сир Філадельфія (Kraft Foods, Голландія), натуральний чорний шоколад «BELCOLADE», (Бельгія), вершки Elle & Vire (Франція), сир Маскарпоне (Італія), а також свіжих ягід і фруктів. Ми принципово не використовуємо консерванти і підсилювачі смаку, тому термін зберігання нашої продукції в холодильнику не перевищує 72 години.

Наша місія – творити десерти найвищої якості, постійно перевищуючи очікування наших клієнтів. Кондитерський магазин Cheesecake.kiev.ua покликаний надавати максимально зручний сервіс за справедливі гроші і берегти ваш час. Ми доставляємо для вас найкращі кондитерські вироби в Києві точно в зазначений час, щоб ви в повній мірі насолодилися нашими чізкейком і нашим сервісом.

 

Широкий асортимент найвищої якості

Ми постійно розширюємо наш асортимент, пропонуючи найкращий вибір для Вас. Тому на даний момент крім чізкейк Ви можете насолодитися міні-десертами, пирогами, кішамі, класичними тортами, капкейками, імбирними пряниками і багатьом іншим.

корпоративний торт з логотипом

Основа - ягідний чізкейк холодного приготування, прикрашений свіжою полуницею, чорним і білим шоколадом, логотип виконаний з кондитерської мастики.

Ваші дані

Дякую!

Ваше замовлення прийнято.

Найближчим часом наш менеджер зателефонує Вам за вказаним номером.

На головну