Ми переїжджаємо на новий сайт: cheesecakekyiv.com
Зробіть смачний вибір нижче
.
Ми переїжджаємо на новий сайт: cheesecakekyiv.com

0

Подарункові сертифікати

 

Подарунковий сертифікат у вигляді пластикової карти — це попередній платіж, який дає можливість придбати в нас товари на суму, еквівалентну його номіналу.

Переваги подарункових сертифікатів

Купуючи подарунок, Ви все одно ризикуєте помилитись у смаку, деталях, якихось нерозкритих побажаннях людини, якій Ви бажаєте принести радість. Звісно, Ваша увага буде оцінена, однак задоволення від самого подарунку буде неповним, а в цьому ж і є сутність подарунку - приносити радість і користь. Даруючи сертифікат, Ви можете бути на 100% впевнені — адже за допомогою сертифікату людина може вибрати саме те, що вона бажає.

Переваги купівлі сертифікатів в нашому магазині

Подарувати настрій – просто. Подарунковий сертифікат CHEESECAKE.KIEV.UA - це прекрасний подарунок для ваших друзів, близьких або колег. Ви можете купити сертифікати трьох номіналів: 350, 500 або 1000 грн. За Вашим бажанням, ми БЕЗКОШТОВНО доставимо сертифікат за вказаною адресою та вручимо його від Вашого імені.

Визначившись з номіналом сертифікату, просто оформіть його замовлення по телефону чи через сайт і збережіть свій дорогоцінний час. Всі сертифікати Ви купуєте за номінальною вартістю, рівною їхній роздрібній вартості.

Корпоративним клієнтам

За допомогою наших сертифікатів Ви зможете зробити подарунки будь-якій кількості працівників та ділових партнерів, в тому числі тих, хто знаходиться в інших містах України. Широка продуктова лінійка та ціновий діапазон запропонованих нами солодощів і соленостей на будь-який смак і достаток. До Ваших послуг є вибір номіналів.

Правила використання подарункового сертифікату (далі "сертифікат")

  1. Подарунковий сертифікат є сертифікатом на пред'явника (не є іменним), і будь-яка фізична особа, що пред'явила сертифікат, може придбати з його допомогою товар, що пропонується компанією Cheesecake.kiev.ua. Сертифікат не поширюється на товари інших компаній. У випадку втрати сертифікату, в тому числі крадіжки, сертифікат не може бути відновленим, і грошові кошти не можуть бути повернені, що пояснюється відсутністю персоніфікації особи, що була власником сертифікату до втрати.
  2. При оплаті замовлення за допомогою сертифікату обов'язково вкажіть це на етапі оформлення і повідомляйте менеджеру при підтвердженні замовлення. Сертифікат повинен бути пред'явлений та переданий працівнику компанії при отриманні товару.
  3. Термін дії Сертифікату необмежений.
  4. Сертифікат можна використати лише для однієї покупки товару. Під час купівлі товару номінал сертифікату списується цілком. У випадку, якщо вартість покупки менша за номінал сертифікату, різниця не повертається.
  5. При поверненні товару, придбаного з використанням сертифікату, повернення коштів іде на новий сертифікат аналогічного номіналу.
  6. У випадку, якщо вартість покупки перевищує номінал, різниця між вартістю товару і номіналом сертифікату сплачується покупцем.
  7. Оплатити придбання сертифікату можна будь-яким способом.
  8. Сертифікат не може бути використаний для отримання готівкових коштів.
  9. Оплатити товари з допомогою сертифікату можуть як фізичні так і юридичні особи.
  10. Рекомендуємо зберігати чек на купівлю сертифікату для підтвердження номіналу карти на випадок пошкодження або інших суперечливих ситуацій.

корпоративний торт з логотипом

Основа - ягідний чізкейк холодного приготування, прикрашений свіжою полуницею, чорним і білим шоколадом, логотип виконаний з кондитерської мастики.

Ваші дані

Дякую!

Ваше замовлення прийнято.

Найближчим часом наш менеджер зателефонує Вам за вказаним номером.

На головну