Ми переїжджаємо на новий сайт: cheesecakekyiv.com
Зробіть смачний вибір нижче
.
Ми переїжджаємо на новий сайт: cheesecakekyiv.com

0

Корпоратив

Торт на замовлення

Корпоративний торт з логотипом.

Основа - ягідний чізкейк холодного приготування, прикрашений свіжою полуницею, чорним і білим шоколадом, логотип виконаний з кондитерської мастики.

.

Фруктово-йогуртовий святковий торт.

Бісквітна основа, фруктово-йогуртова начинка зі свіжими ягодами і фруктами. Прикрашений ягодами, фруктами і шоколадом.

.

Корпоративний торт з логотипом.

Бісквітна основа, масляний або сирно-вершковий крем, горіхи і ягоди. Прикрашений марципаном і шоколадом.

.

Ще приклади замовних тортів

Наші клієнти

Торти на замовлення від «Чізкейк»

Торт може стати родзинкою будь-якого свята, оскільки він може бути не тільки солодким ласощами, але справжнім витвором кондитерського мистецтва. Саме такі шедеври створюються в інтернет магазині «Чізкейк» справжніми майстрами своєї справи, які вкладають у свою роботу вміння і частинку своєї душі. Торт на замовлення - це чудова можливість створити десерт на будь-який смак, повністю відповідний майбутнього торжества. Талановиті майстри-кондитери готують торт для дня народження, ювілею, сімейного або дитячого свята, свята будь-якого формату, корпоративного заходу і т. д. Його смак буде повністю відповідати вашим потребам, а зовнішній вигляд - відображати тематику події. Так, ви можете замовити торт для корпоративу з нанесенням на нього логотипу компанії, дитячий торт з чудовими фігурками ручної роботи та інші види десертів.

Кожен кондитерський шедевр «Чізкейк» унікальний і створюється індивідуально для кожного клієнта. В якості основи для замовного торта може бути використаний чізкейк, тірамісу, медовик, шоколадний або бісквітно-ягідний (білий) бісквіт. Торти на замовлення від «Чізкейк» - це дивовижні ласощі, які вразять вас і гостей вашого свята своїм зовнішнім виглядом і чудовою начинкою.

Десерт на замовлення для вашого свята

У кондитерській майстерні «Чізкейк» працюють професіонали, які прагнуть з кожним замовленням повністю виправдати очікування клієнта і навіть перевищити їх. Наше завдання полягає не тільки в тому, щоб подарувати задоволення від смаку, але і радість, масу позитивних емоцій, створити чудовий настрій. Тут ви може втілити в реальність всі свої солодкі фантазії.

Замовлення тортів у «Чізкейк» - це запорука відмінного смаку, бездоганної якості і прекрасного зовнішнього вигляду. Використання тільки свіжих, якісних інгредієнтів, виключення підсилювачів смаку та консервантів - це незмінна позиція в роботі кондитерської. В якості начинки і прикрас можуть застосовуватися будь-які види фруктів і ягід, а також печиво, натуральний бельгійський шоколад, французькі вершки. Всі торти готуються на замовлення, оскільки мають термін придатності 72 години, зважаючи на виключно натурального складу. Співпрацюючи з кондитерської «Чізкейк», ви отримуєте впевненість в тому, що на вашому святі буде торт вищої якості і дивовижного смаку.

корпоративний торт з логотипом

Основа - ягідний чізкейк холодного приготування, прикрашений свіжою полуницею, чорним і білим шоколадом, логотип виконаний з кондитерської мастики.

Ваші дані

Дякую!

Ваше замовлення прийнято.

Найближчим часом наш менеджер зателефонує Вам за вказаним номером.

На головну